SZKOŁA
W BYSTREJ
   Home      Sport szkolny
Sport szkolny 2017/18

W roku 2018 ponowie zdobyliśmy I miejsce w turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta.
Indywidualnie mistrzem gminy został Marcin Chmielarski - gratulacje.
"Ciekawe"ćwiczenia

25 listopada w sobotę jedziemy na turniej siatkarskich trójek do Wieprza, a 1 grudnia na sportowe rozgrywki międzyszkolne
do zaprzyjaźnionej szkoły z Moszczanicy.

Rok szkolny 2016/17

Reprezentacja szkoły zajęła I miejsce z dużą przewagą punktową nad drużyną z Wieprza i Radziechów. Indywidualnie w kategorii chłopców zwyciężył Marcin Chmielarski. W kategorii dziewcząt na II miejscu uplasowała się Zosia Kaletka, a na trzecim Dagmara Cygoń. Gratulacje !!!
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Chłopcy: Marcin Chmielarski, Michał Stopka, Kacper Murański, Mateusz Lemza, Krystian Urbaś.
Dziewczęta: Zosia Kaletka, Dagmara Cygoń, Karolina Rączka, Julia Tomaszek, Julia Pieczarka, Justyna Pastor i Klaudia Pawełek.
Siła naszego zespołu to nie tylko zawodnicy na podium, ale także dobry poziom pozostałych reprezentantów - punktowało aż ośmiu z nich.

Drużyna dziewcząt w składzie: Dagmara Cygoń, Zofia Kaletka, Karolina Rączka, brały udział 28-go lutego w powiatowych Szkolnych Igrzyskach Sportowych w tenisie stołowym, które odbyły się w Gilowicach. Drużyna zajęła V miejsce. Gratulacje!!!
Wcześniej 22 lutego drużyna ta zapewniła sobie awans do zawodów powiatowych zwyciężając drużynę z Przybędzy i z Radziechów.
Drużyna chłopców zajęła II miejsce w gminie, ulegając tylko drużynie z Wieprza, która zajęła II miejsce w zawodach powiatowych.
drużyna dziewcząt w tenisie stołowym 2017

Drużyna chłopców zdobyła trzecie miejsce w gminnych zawodach w piłce nożnej. Zawody odbyły się na "orliku" w Radziechowach.

We wtorek 20 września odbyły się eliminacje SIS na poziomie gminy w biegach sztafetowych. Nasza reprezentacja chłopców zajęła III miejsce.
Drużyna wystąpiła w składzie: Marcin Chmielarski, Krystian Urbaś, Kacper Murański, Mateusz Lemza, Paweł Biegun i Patryk Kostka. Gratulacje!!!

Sport szkolny 2015
Drużyna ZSP w Bystrej zdobyła Puchar Wójta w tenisie stołowym w kategorii szkół podstawowych. Indywidualnie najlepsza w gminie okazała się Magdalena Arast wśród dziewcząt.
Blisko podium był w kategorii chłopców Michał Stopka, który zajął IV miejsce. Gratulacje !!!!

Biegi przełajowe w Radziechowach 2015 - drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, a chłopcy zajęli III miejsce w gminie.

W gminnych zawodach mini piłki nożnej drużyna chłopców zajęła III miejsce - gratulacje!!!